© Peipsi Koostöö Keskus - Puiestee 71a, Tartu 51009, E-Post margitsare@gmail.com

Uudised

Peipsimaa turismiettevõtjad arendavad Saksa turistidele sobivaid tooteid

Jaanuaris ja veebruaris toimuvates töötubades arutatakse kolme uue marsruudi loomist Peipsimaa külastajatele. Fookuses on eelkõige Saksa turismiturg ja sakslastele mõeldud teenuste arendus. Arutatakse nii pakutavaid teenuseid kui võimalusi hooajalisuse vähendamiseks.


Turismiekspert Aivar Ruukeli eestvedamisel koostatakse kolme erineva marsruudi kirjeldused. Teekonna pikkuseks on 60-80 km ning detailsed kirjeldused hakkavad sisaldama infot nii majutuse, toitlustuse, piirkonna vaatamisväärsuste kui aktiivtegevuste kohta. Saksa turu eripäraks on ootused pakutavate teenuste kõrgele kvaliteedile ning stabiilsusele, mis seab omakorda kõrged nõudmised turismiteenuste pakkujatele endile.

Peipsimaa kolm turismimarsruuti saavad olema osa ühisest Saksa turule suunatud tootekataloogist, kus lisaks Pepsile tutvustatakse marsruute Pyhäjärvi and Näsijärvi (Soome), Åsunden, Järnlunden and Stora Rängen järvede (Rootsi) ning Burtnieki järve (Läti) piirkonnas.

Saksa turismiturule sobilike toodete ja teenuste välja töötamist toetab Interreg Kesk-Läänemere programm projekti „Lakesperience“ abil. Projekti kaasfinantseerivad Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Lisainfo: Margit Säre, margitsare @ gmail.com, Peipsi Koostöö Keskus

#Lakesperience

Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri

  Peipsi
  Peipsi Koostöö Keskus

Email again: