© Peipsi Koostöö Keskus - Puiestee 71a, Tartu 51009, E-Post margitsare@gmail.com

Uudised

Gruusia sotsiaalse ettevõtluse teemalise arengukoostöö projekti lõppseminar ja Gruusia partneri toodete esitlus, 11 jaanuaril Eesti saatkonnas Tbilisis

11 jaanuaril toimuva projekti esitlusega Eesti saatkonnas Tbilisis tõmbab otsad kokku meie Gruusia sotsiaalse ettevõtluse teemaline projekt, mida viisime ellu koostöös meie partner i- heategevusühendusega TEMI. TEMI on nii koduks kui ka tööandja ligi 70-le sotsiaalse/ vaimse/füüsilise erivajadusega inimesele Kahhetis, Ida-Gruusias.
TEMI omab ka 23 ha maad, kus on viinamarja istandused, köögiviljaaed, kasvuhoone. Meie arengukoostööprojekti raames osteti tehnika ja vahendid ning alustati orgaaniliste mahlade tootmist ja turustamist. 2018 aasta suvel-sügisel toodeti kokku ül1 1700 liitri õuna-, viinamarja- ja granaatõuna mahla.

11 jaanuaril on Eesti saatkonda Tbilisis kutsutud diplomaatilise korpuse, sotsiaalsete ettevõtete, ministeeriumite esindajad, et saada lähemalt aimu Eesti arengukoostööst Gruusias ning täpsemalt meie sotsiaalse ettevõtluse ja mahepõllumajanduse projektist. TEMI tutvustab oma tegevusi ja tooteid, degusteerida saab orgaanilisil mahlasid, mille tootmise alustati projekti raames.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.
Loe lähemalt projektist.


Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri

  Peipsi
  Peipsi Koostöö Keskus

Email again: