© Peipsi Koostöö Keskus - Puiestee 71a, Tartu 51009, E-Post margitsare@gmail.com

Uudised

Gruusia sotsiaalse ettevõtluse teemalise arengukoostöö projekti lõppseminar ja Gruusia partneri toodete esitlus, 11. jaanuaril Eesti saatkonnas Tbilisis

11. jaanuaril toimuva esitlusega Eesti saatkonnas Tbilisis tõmbab otsad kokku meie Gruusia sotsiaalse ettevõtluse teemaline projekt, mida viisime ellu koostöös meie partneri, heategevusühendusega TEMI. TEMI on nii koduks kui ka tööandjaks ligi 70-le sotsiaalse/vaimse/füüsilise erivajadusega inimesele Kahhetis, Ida-Gruusias.
TEMI omab 23 ha maad, kus on viinamarjaistandused, köögiviljaaed ja kasvuhoone. Meie arengukoostööprojekti raames osteti tehnikat ja vahendeid ning alustati orgaaniliste mahlade tootmist ja turustamist. 2018 aasta suvel-sügisel toodeti kokku üle 1700 liitri õuna-, viinamarja- ja granaatõunamahla.

11. jaanuaril on Eesti saatkonda Tbilisis kutsutud diplomaatilise korpuse, sotsiaalsete ettevõtete, ministeeriumite esindajad, et saada lähemalt aimu Eesti arengukoostööst Gruusias ning täpsemalt meie sotsiaalse ettevõtluse ja mahepõllumajanduse projektist. TEMI tutvustab oma tegevusi ja tooteid ning degusteerida saab mahemahlu, mille tootmist alustati projekti raames.

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.
Loe lähemalt projektist.


Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri

  Peipsi
  Peipsi Koostöö Keskus

Email again: