© Peipsi Koostöö Keskus - Puiestee 71a, Tartu 51009, E-Post margitsare@gmail.com

Uudised

28. novembril toimub XI Peipsi Foorum Narvas

28. novembril korraldab Peipsi Koostöö Keskus koostöös oma partnerite Tartu Ülikooli Narva Kolledzi ja Chudskoe Projektiga Pihkvast juba  järjekorras üheteistkümnenda Peipsi Foorumi. Kuna Foorum toimub sel aastal Narvas, on selle alapealkirjaks Narva Foorum.

Peipsi Foorum on aastatega kasvanud traditsiooniliseks koostöövormiks, mis toob aastalõpukonverentsile kokku kogenud eksperte, arvamusliidreid ja asjalisi Eesti-Venemaa piiriäärsetelt aladelt ning ka Norra-Venemaa piirialalt. Alates 1999 aastast on see piiriülese koostöö konverents toimunud vaheldumisi Tartus ja Pihkvas, kuid sel aastal otsustasime rõhuasetuse suunata Eesti-Vene piiriala põhjapoolsele osale.


Seekordsel Foorumil osaleb rohkem kui kuuskümmend eksperti ja erinevate huvigruppide esindajat Eestist, Venemaalt ning samuti Norrast. Konverents on pühendatud piiriülese koostöö temaatikale, käsitletakse Eesti-Läti-Venemaa käimasolevat piiriülese koostöö programmi ning arutletakse uue programmi prioriteetide üle.

Foorumi osalejad saavad kaasa mõelda ja rääkida Eesti-Vene piiriülestele põletavatele küsimustele teadus-, kultuuri- ja turismiarengu valdkonnas ning esitada ettepanekuid tulevaseks koostööks. .

Foorumi avavad Narva Kolledzi direktor Katri Raik, Narva linnavolikogu esimees Tarmo Tammiste ja Ivangorodi linnavolikogu esinaine Tatjana Šarova ning Vene konsul Narvas Galina Považnaja.


Lisainfo:

Margit Säre

margit @ ctc.ee

Kommentaarid: 1

oasysrbm:  welcome to my website:http://www.biomisr.com ダウンウェア 0k9 babyeast2014gogo z858a

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri

  Peipsi
  Peipsi Koostöö Keskus

Email again: